Eindstand 1e snelschaakronde, 10 oktober 2014

(tussen haakjes het aantal klassementspunten)

1. Stephan Broertjes 12 (23,5)
- Arnold Hoogeveen 12 (23,5)
3. Gerjan ter Wal 11,5 (20)
4. Jeffrey ten Velde 11 (17)
- Arjen Wemmenhove 11 (17)
6. Vincent Akkerman 9,5 (15)
7. Anne Sluiter 6,5 (13,5)
- Teun van der Ploeg 6,5 (13,5)
9. Ids Breimer 6 (11)
- Nick Westerhof 6 (11)
- Xander Hoveling 6 (11)
12. Jan ten Doornkaat 5 (9)
13. Jos Meijer 2 (8)
14. Max Bazuin 1 (6,5)
- Tomas Kruit 1 (6,5)

Eindstand 2e snelschaakronde, 23 januari 2015

1. Stephan Broertjes 13 (25)
2. Feline Waardenburg 11 (22)
3. Jeffrey ten Velde 10,5 (20)
4. Gerjan ter Wal 9 (18)
5. Arjen Wemmenhove 8,5 (16)
6. Arnold Hoogeveen 7,5 (15)
7. Anne Sluiter 7 (13,5)
- Vincent Akkerman 7 (13,5)
9. Marlinde Waardenburg 4,5 (11,5)
- Teun van der Ploeg 4,5 (11,5)
11. Xander Hoveling 2,5 (9,5)
- Nick Westerhof 2,5 (9,5)
13. Jos Meijer 2 (8)
14. Derk Timmer 1,5 (7)

Eindstand 3e snelschaakronde, 20 maart 2015

1. Gerjan ter Wal 10 (25)
2. Stephan Broertjes 9,5 (22)
3. Lisanne Waardenburg 9 (20)
4. Arjen Wemmenhove 6,5 (16,33)
- Arnold Hoogeveen 6,5 (16,33)
- Feline Waardenburg 6,5 (16,33)
7. Marlinde Waardenburg 5,5 (14)
8. Nick Westerhof 4 (12,5)
- Vincent Akkerman 4 (12,5)
10. Michelle Wu 2,5 (11)
11. Anne Sluiter 2 (10)

Eindstand 4e snelschaakronde, 8 mei 2015

1. Stephan Broertjes 10 (25)
2. Jeffrey ten Velde 8,5 (21)
- Jan Snoeijer 8,5 (21)
4. Arjen Wemmenhove 8 (17)
- Gerjan ter Wal 8 (17)
6. Arnold Hoogeveen 7 (15)
7. Vincent Akkerman 5 (14)
8. Teun van der Ploeg 4,5 (13)
9. Anne Sluiter 3,5 (12)
10. Job Westinga 2 (11)
11. Xander Hoveling 1 (10)
12. Derk Timmer 0 (9)

Eindklassement

1. Stephan Broertjes 23,5 + 25 + 22 + 25 = 73,5
2. Gerjan ter Wal 20 + 18 + 25 + 17 = 63
3. Jeffrey ten Velde 17 + 20 + 0 + 21 = 58
4. Arnold Hoogeveen 23,5 + 15 + 16,33 + 15 = 54,83
5. Arjen Wemmenhove 17 + 16 + 16,33 + 17 = 50,33
6. Vincent Akkerman 15 + 13,5 + 12,5 + 14 = 42,5
7. Anne Sluiter 13,5 + 13,5 + 10 + 12 = 39
8. Feline Waardenburg 0 + 22 + 16,33 + 0 = 38,33
9. Nick Westerhof 11 + 9,5 + 12,5 + 0 = 33
10. Xander Hoveling 11 + 9,5 + 0 + 10 = 30,5
11. Marlinde Waardenburg 0 + 11,5 + 14 + 0 = 25,5
12. Teun van der Ploeg 13,5 + 11,5 + 0 + 0 = 25
13. Jan Snoeijer 0 + 0 + 0 + 21 = 21
14. Lisanne Waardenburg 0 + 0 + 20 + 0 = 20
15. Jos Meijer 8 + 8 + 0 + 0 = 16
- Derk Timmer 0 + 7 + 0 + 9 = 16
17. Ids Breimer 11 + 0 + 0 + 0 = 11
- Michelle Wu 0 + 0 + 11 + 0 = 11
- Job Westinga 0 + 0 + 0 + 11 = 11
20. Jan ten Doornkaat 9 + 0 + 0 + 0 = 9
21. Max Bazuin 6,5 + 0 + 0 + 0 = 6,5
- Tomas Kruit 6,5 + 0 + 0 + 0 = 6,5

N.B. De snelschaakcompetitie bestaat uit 4 ronden, waarvan per speler de 3 beste resultaten meetellen voor de eindklassering.