- 1e periode, ronde 1 t/m 8  -

Uitslagen 1e ronde, 5 september 2014

Lisanne Waardenburg - Jan Snoeijer 1-0
Arnold Hoogeveen - Gerjan ter Wal remise
Roelof Top - Jos Meijer 1-0
Marlinde Waardenburg - Anne Sluiter 1-0
Feline Waardenburg - Stephan Broertjes remise
Vincent Akkerman - Jan ten Doornkaat 1-0
Jan Gerritsen S

Uitslagen 2e ronde, 12 september 2014

Roelof Top - Vincent Akkerman 1-0
Xander Hoveling - Willem Schepers 0-1
Ids Breimer - Jan Gerritsen remise
Teun van der Ploeg - Nick Westerhof 1-0
Stephan Broertjes - Jan Snoeijer remise
Jos Meijer - Jan ten Doornkaat 0-1
Derk Timmer - Chris Klunder 1-0

Uitslagen 3e ronde, 26 september 2014

Lisanne Waardenburg - Marlinde Waardenburg 1-0
Willem Schepers - Feline Waardenburg remise
Arjen Wemmenhove - Jeffrey ten Velde 0-1
Jan Gerritsen - Arnold Hoogeveen remise
Stephan Broertjes - Ids Breimer 0-1
Jan Snoeijer - Vincent Akkerman 1-0
Anne Sluiter - Nick Westerhof 0-1
Jos Meijer - Derk Timmer 1-0

Uitslagen 4e ronde, 3 oktober 2014

Lisanne Waardenburg - Roelof Top 1-0
Ids Breimer - Willem Schepers 1-0
Gerjan ter Wal - Jan Gerritsen 1-0
Nick Westerhof - Arnold Hoogeveen 1-0
Xander Hoveling - Stephan Broertjes 0-1
Vincent Akkerman - Jos Meijer 1-0
Anne Sluiter S

Uitslagen 5e ronde, 17 oktober 2014

Jeffrey ten Velde - Ids Breimer 0-1
Gerjan ter Wal - Roelof Top 1-0
Jan Snoeijer - Teun van der Ploeg 1-0
Jan ten Doornkaat - Nick Westerhof 0-1
Willem Schepers - Stephan Broertjes 0-1
Jan Gerritsen - Vincent Akkerman 0-1
Arnold Hoogeveen - Arjen Wemmenhove remise
Anne Sluiter - Jos Meijer 1-0

Uitslagen 6e ronde, 24 oktober 2014

Gerjan ter Wal - Lisanne Waardenburg 0-1
Feline Waardenburg - Jos Meijer 1-0
Jan ten Doornkaat - Anne Sluiter 0-1
Stephan Broertjes S
Arnold Hoogeveen, Willem Schepers, Vincent Akkerman, Roelof Top, Nick Westerhof N (Het Kasteel 2)
Ids Breimer, Jan Gerritsen, Marlinde Waardenburg, Teun van der Ploeg N (Het Kasteel V)

Uitslagen 7e ronde, 31 oktober 2014

Ids Breimer - Lisanne Waardenburg 0-1
Jan Snoeijer - Nick Westerhof 1-0
Teun van der Ploeg - Gerjan ter Wal 1-0
Vincent Akkerman - Anne Sluiter 1-0
Willem Schepers - Derk Timmer 1-0
Arjen Wemmenhove - Jan Gerritsen 1-0

Uitslagen 8e ronde, 7 november 2014

Teun van der Ploeg - Vincent Akkerman 1-0
Nick Westerhof - Willem Schepers 0-1
Arnold Hoogeveen - Anne Sluiter remise
Jos Meijer - Maarten Vinke 0-1
Stephan Broertjes, Jan Snoeijer, Frank Halfwerk, Gerjan ter Wal N (Het Kasteel Bekerteam)

- 2e periode, ronde 9 t/m 16 -

Uitslagen 9e ronde, 14 november 2014

Ids Breimer - Teun van der Ploeg 1-0
Willem Schepers - Nick Westerhof 0-1
Vincent Akkerman - Arnold Hoogeveen remise
Anne Sluiter - Jan Gerritsen 0-1
Xander Hoveling - Jos Meijer 0-1
Paul Assen, Stephan Broertjes, Lisanne Waardenburg, Jan Snoeijer, Jeffrey ten Velde, Gerjan ter Wal,
Arjen Wemmenhove, Feline Waardenburg N (Het Kasteel 1)

Uitslagen 10e ronde, 21 november 2014

Ids Breimer - Jan Snoeijer 0-1
Stephan Broertjes - Gerjan ter Wal 1-0
Jan Gerritsen - Arjen Wemmenhove 0-1
Marlinde Waardenburg - Jeffrey ten Velde 0-1
Jos Meijer - Anne Sluiter 0-1
Derk Timmer - Xander Hoveling 1-0
Arnold Hoogeveen, Willem Schepers, Vincent Akkerman, Feline Waardenburg, Nick Westerhof N
(Het Kasteel 2)

Uitslagen 11e ronde, 12 december 2014

Jan Snoeijer - Stephan Broertjes 1-0
Nick Westerhof - Ids Breimer 0-1
Vincent Akkerman - Teun van der Ploeg remise
Gerjan ter Wal - Feline Waardenburg 1-0
Arnold Hoogeveen - Willem Schepers 1-0
Arjen Wemmenhove - Roelof Top 0-1
Anne Sluiter - Jeffrey ten Velde 0-1
Jan Gerritsen - Marlinde Waardenburg 0-1
Derk Timmer - Jos Meijer 0-1

Uitslagen 12e ronde, 19 december 2014

Nick Westerhof - Gerjan ter Wal 0-1
Feline Waardenburg - Vincent Akkerman 1-0
Roelof Top - Arnold Hoogeveen remise
Jos Meijer - Willem Schepers 0-1
Paul Assen, Stephan Broertjes, Lisannne Waardenburg, Jan Snoeijer N (Het Kasteel Beker)
Anne Sluiter, Jan Gerritsen, Luc Deuling, Ids Breimer N (Het Kasteel V)

Uitslagen 13e ronde, 16 januari 2015

Ids Breimer - Stephan Broertjes 0-1
Gerjan ter Wal - Arnold Hoogeveen 0-1
Roelof Top - Nick Westerhof 1-0
Willem Schepers - Vincent Akkerman 0-1
Jeffrey ten Velde - Arjen Wemmenhove remise
Jan Gerritsen - Luc Deuling 0-1
Jos Meijer S

Uitslagen 14e ronde, 30 januari 2015

Lisanne Waardenburg - Ids Breimer 1-0
Arnold Hoogeveen - Nick Westerhof 1-0
Roelof Top - Gerjan ter Wal 1-0
Anne Sluiter - Vincent Akkerman 0-1
Jeffrey ten Velde - Willem Schepers 1-0
Luc Deuling - Arjen Wemmenhove remise
Erwin Stille - Jan Gerritsen 0-1
Kevin Brakel - Frank Halfwerk 0-1
Feline Waardenburg S

Uitslagen 15e ronde, 6 februari 2015

Arnold Hoogeveen - Feline Waardenburg remise
Vincent Akkerman - Roelof Top 1-0
Jos Meijer - Jan Gerritsen 0-1
Anne Sluiter - Teun van der Ploeg 1-0
Marlinde Waardenburg S
Paul Assen, Stephan Broertjes, Lisanne Waardenburg, Jeffrey ten Velde, Arjen Wemmenhove, Frank Halfwerk, Gerjan ter Wal N (Het Kasteel 1)

Uitslagen 16e ronde, 13 februari 2015

Stephan Broertjes - Lisanne Waardenburg 1-0
Vincent Akkerman - Ids Breimer 1-0
Jan Gerritsen - Gerjan ter Wal 0-1
Jeffrey ten Velde - Jos Meijer 1-0
Luc Deuling - Anne Sluiter remise
Arjen Wemmenhove S
Arnold Hoogeveen, Roelof Top, Feline Waardenburg, Willem Schepers, Nick Westerhof N (Het Kasteel 2)

- 3e periode, ronde 17 t/m 24 -

Uitslagen 17e ronde, 20 februari 2015

Vincent Akkerman - Lisanne Waardenburg remise
Ids Breimer - Arnold Hoogeveen 1-0
Gerjan ter Wal - Roelof Top 1-0
Feline Waardenburg - Nick Westerhof 1-0
Willem Schepers - Anne Sluiter remise
Teun van der Ploeg - Jan Gerritsen 0-1
Marlinde Waardenburg - Luc Deuling remise
Maarten Vinke S
Paul Assen, Stephan Broertjes, Jan Snoeijer, Frank Halfwerk N (Het Kasteel Beker)

Uitslagen 18e ronde, 6 maart 2015

Arnold Hoogeveen - Vincent Akkerman 1-0
Willem Schepers - Jan Gerritsen 1-0
Derk Timmer - Anne Sluiter 0-1
Nick Westerhof S
Paul Assen, Stephan Broertjes, Jeffrey ten Velde, Frank Halfwerk, Gerjan ter Wal, Arjen Wemmenhove, Feline Waardenburg, Roelof Top N (Het Kasteel 1)
Ids Breimer, Marlinde Waardenburg, Luc Deuling, Teun van der Ploeg N (Het Kasteel V)

Uitslagen 19e ronde, 13 maart 2015

Stephan Broertjes - Ids Breimer 1-0
Arnold Hoogeveen - Gerjan ter Wal 0-1
Vincent Akkerman - Feline Waardenburg 1-0
Willem Schepers - Roelof Top 0-1
Jeffrey ten Velde - Nick Westerhof 1-0
Arjen Wemmenhove - Anne Sluiter remise
Teun van der Ploeg - Marlinde Waardenburg 1-0

Uitslagen 20e ronde, 27 maart 2015

Anne Sluiter - Ids Breimer 0-1
Arnold Hoogeveen - Jan Gerritsen remise
Teun van der Ploeg - Luc Deuling 0-1
Marlinde Waardenburg - Derk Timmer remise
Paul Assen, Stephan Broertjes, Lisanne Waardenburg, Frank Halfwerk, Gerjan ter Wal, Arjen Wemmenhove, Feline Waardenburg, Roelof Top N (Het Kasteel 1)

Uitslagen 21e ronde, 3 april 2015

Gerjan ter Wal - Stephan Broertjes 1-0
Roelof Top - Vincent Akkerman 0-1
Lisanne Waardenburg - Arnold Hoogeveen 1-0
Feline Waardenburg - Jan Snoeijer 1-0
Arjen Wemmenhove - Jeffrey ten Velde 0-1
Nick Westerhof - Anne Sluiter 0-1
Marlinde Waardenburg - Jan Gerritsen 0-1
Frank Halfwerk - Teun van der Ploeg 0-1
Luc Deuling - Maarten Vinke 0-1

Uitslagen 22e ronde, 10 april 2015

Stephan Broertjes - Anne Sluiter 1-0
Jan Gerritsen - Ids Breimer 0-1
Marlinde Waardenburg - Arjen Wemmenhove 0-1
Nick Westerhof - Teun van der Ploeg 0-1
Xander Hoveling - Job Westinga 0-1
Gerjan ter Wal S
Vincent Akkerman, Arnold Hoogeveen, Feline Waardenburg, Willem Schepers, Roelof Top N (Het Kasteel 2)

Uitslagen 23e ronde, 17 april 2015

Vincent Akkerman - Stephan Broertjes remise
Feline Waardenburg - Gerjan ter Wal 0-1
Arnold Hoogeveen - Roelof Top 1-0
Arjen Wemmenhove - Willem Schepers 1-0
Jan Gerritsen - Anne Sluiter 0-1
Nick Westerhof - Xander Hoveling 1-0
Chris Klunder - Teun van der Ploeg 1-0
Jan Snoeijer S

Uitslagen 24e ronde, 1 mei 2015

Arjen Wemmenhove - Stephan Broertjes remise
Ids Breimer - Gerjan ter Wal 1-0
Anne Sluiter - Jan Snoeijer 0-1
Willem Schepers - Jeffrey ten Velde 0-1
Nick Westerhof - Jan Gerritsen 0-1
Job Westinga - Luc Deuling 1-0
Roelof Top S

- Slotronde, ronde 25

Uitslagen 25e ronde, 22 mei 2015

Stephan Broertjes - Gerjan ter Wal 1-0
Ids Breimer - Vincent Akkerman 1-0
Roelof Top - Arnold Hoogeveen remise
Feline Waardenburg - Lisanne Waardenburg remise
Anne Sluiter - Jan Gerritsen 0-1
Nick Westerhof - Willem Schepers 1-0
Marlinde Waardenburg - Teun van der Ploeg remise
Luc Deuling - Job Westinga remise

Eindstand 

1 Stephan Broertjes (A) 235
2 Gerjan ter Wal (A) 208
3 Ids Breimer (B) 206
4 Vincent Akkerman (A) 205
5 Arnold Hoogeveen (A) 192
6 Roelof Top (B) 187
- Feline Waardenburg (B) 187
8 Lisanne Waardenburg (A) 173
9 Arjen Wemmenhove (A) 171
10 Jan Gerritsen (B) 165
11 Jan Snoeijer (A) 163
- Anne Sluiter (B) 163
13 Jeffrey ten Velde (B) 161
14 Nick Westerhof (A) 159
15 Willem Schepers (A) 152
16 Teun van der Ploeg (C) 142
17 Marlinde Waardenburg (C) 111
18 Luc Deuling (C) 103
19 Jos Meijer (C) 92
- Frank Halfwerk (C) 92
21 Paul Assen (B) 90
22 Derk Timmer (C) 64
23 Maarten Vinke (C) 63
24 Job Westinga (C) 60
25 Jan ten Doornkaat (C) 44
26 Chris Klunder (C) 42
27 Xander Hoveling (C) 39
28 Kevin Brakel (C) 33
29 Erwin Stille (C) 31